Kdo jsme

Consulting & Solutions

Firma PANTHERA Consulting & Solutions vznikla za účelem, poskytnout opravdové komplexní poradenství mimo již zajeté obchodní modely, které fungují s jediným cílem: prodat. Tyto modely fungují dobře, v kvantitativní rovině, avšak stránka kvality již pro ně není tak důležitá.

Ale protože pro nás kvalita důležitá je, tak jsme řekli: Budeme to dělat jinak,… LÉPE!

Vytvořili jsme unikátní obchodní strategii kde je klient i kvalita na prvním místě a zároveň nabídne i něco navíc. Tak vznikla myšlenka Consulting & Solutions.

Consulting– Základem je budování důvěry a dlouhodobé spolupráce, proto je pro nás důležité správné pochopení požadavků a potřeb klienta, bez toho ani nelze poskytnou kvalitní poradenství.

 To je důvod proč u nás v PANTHEŘE každý obchod začíná konzultací. Pokud si klient neví rady a ztrácí se ve velkém množství nabídek na trhu, přicházíme na pomoc my. Najdeme Vaše možnosti, vysvětlíme pozitiva i negativa a vy si pak sami zvolíte co vše chcete vyřešit. Díky tomu, že model typu „potřebujete všechno, tady to podepište“ u nás zásadně nepodporujeme, mluví naše výsledky samy za sebe.

Solutions– To neznamená jen příprava smlouvy a její podpis. 

Solutions je hlavně zkoumaní všech alternativ a možností. Jejich převedení do přehledné nabídky a prezentace jejich výhod, ale i nevýhod. Neprodáváme žádný produkt, jen prezentujeme Vaše možnosti. Vysvětlíme všechna pro a proti a rozhodnutí je na Vás. A protože se nesnažíme prodávat smlouvy výhodné pro nás, ale hledáme možnosti výhodné pro klienty, téměř vždy dosahujeme značných úspor v průměru 31 000Kč/rok u běžného klienta, u rodin a firem jsou pak úspory mnohem vyšší. 

Díky letitým zkušenostem a široké škále externích partnerů zvládáme řešit i ty nejsložitější případy, nic není nemožné.  

Vedení společnosti

Lukáš Hrubý

Výkonný ředitel

David Anders

Provozní ředitel